איך ולמה אתר וורדפרס

יכניס לך כסף לעסק?

“אבל כבר יש לי דף עסקי בפייסבוק, אז למה אני צריך גם אתר אינטרנט?”

זאת אחת מהשאלות השכיחות שאנחנו נשאלים על-ידי הלקוחות שלנו. והתשובה? כי זה פשוט לא אותו דבר. דף עסקי בפייסבוק ואתר משרתים מטרות שונות.

לפייסבוק יתרונות רבים משלו, אך גם לא מעט חסרונות.
כך למשל, בעוד שדף עסקי בפייסבוק מוגבל ומצומצם באפשרויות העיצוב בהתאם לתבנית אחת קבועה - לך ולמתחרים שלך, באתר אינטרנט אין כמעט הגבלות עיצוביות וכל התהליך מתבצע בהתאמה אישית לצרכי העסק שלך באופן המבדל אותך מהמתחרים. אתר אינטרנט מעוצב היטב, המציג את העסק בצורה מקצועית, שיווקית, ידידותית למשתמש ונעימה לעין, יגרום למבקרים באתר להמשיך לגלוש בו, ללמוד על השירותים או המוצרים המוצעים בו ובסופו של דבר לרכוש אותם.

בנוסף, בעוד שפייסבוק מאפשר לכם להוסיף לדף העסקי שלכם מספר מצומצם ומוגבל של אפשרויות פונקציונליות (כמו תמונות, מוצרים, פוסטים וקטעי וידאו), באתר אינטרנט מגוון היקף האפשרויות גדול בהרבה ומאפשר לכם שליטה רחבה יותר על האופן שבו הלקוחות שלכם יחשפו לעסק שלכם ברשת האינטרנט.

אתר אינטרנט הוא אפוא כרטיס הביקור וחלון הראווה הדיגיטלי לעסק שלכם, ואין ספק שככל שתחום הדיגיטל ימשיך לתפוס יותר ויותר מקום בחיינו, כך יגדל בהתאמה הצורך המעשי בקיומו של אתר אינטרנט אשר ישווק באופן נכון, יעיל ומקצועי את העסק.

הצוות המקצועי שלנו ב wpxsite מתמחה בעיצוב ובבניית אתרי וורדפרס לכלל סוגי העסקים ובכלל זה: אתרי תדמית, אתרי גלריות, אתרי פורטפוליו ותיק עבודות/פרויקטים, אתרי סחר אלקטרוני/חנות מקוונת ועוד.

רוצה שהמומחים שלנו יטפלו לך באתר?

מידע מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך....

בסיס למיתוג עסקי – עשה וממש אל תעשה

מיתוג הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עסק, גדול או קטן, קמעונאי או B2B. אסטרטגיית מותג יעילה מעניקה לך יתרון משמעותי שגדל ככל שהשוק שבו נמצא העסק שלך תחרותי יותר. אבל מה זה “מיתוג”? איך מיתוג משפיע על עסק כמו שלך?

מה זה דף נחיתה? ולמה בכלל צריך אותו?

נתחיל מהסוף. אז לא.. דף נחיתה הוא לא כמו דף הבית באתר שלכם.
אם לפשט את ההגדרה, דף נחיתה הוא למעשה דף אינטרנט הכולל תכנים שיווקיים, ממוקדים מאוד וברורים היטב לגבי מוצר או שירות מסוים הנמכרים על-ידי בית העסק לקהל יעד מוגדר מסוים.

× יש לך שאלה?