מה זה “דף נחיתה”? ולמה את/ה צריך אותו?

נתחיל מהסוף. אז לא.. דף נחיתה הוא לא כמו דף הבית באתר שלכם.

מה זה בכלל דף נחיתה?

אם לפשט את ההגדרה, דף נחיתה הוא למעשה דף אינטרנט הכולל תכנים שיווקיים, ממוקדים מאוד וברורים היטב לגבי מוצר או שירות מסוים הנמכרים על-ידי בית העסק לקהל יעד מוגדר מסוים.

ברוב המקרים, דף נחיתה יכלול תצוגה גרפית של המוצר/השירות, אינפורמציה רלוונטית, הנעה לפעולה (CTA), הרשמה לניוזלר והכי חשוב – טופס להשארת פרטים מאותם המבקרים שמצאו עניין במוצר או השירות שאתם מציעים. במקרים המתאימים יכלל גם כפתור לרכישת המוצר ישירות מדף הנחיתה.

אז בשונה מדף הבית באתר שלך, דפי נחיתה מאפשרים לך למקד את קהל היעד הרלוונטי שלך, להציע להם משהו קונקרטי ובעל ערך ייחודי ובכך לייצר אחוז גבוה יותר של המרות ממבקרים ללקוחות בפועל, תוך כדי איסוף מידע רלוונטי עליהם.

ניתן לומר שדף נחיתה טוב הוא כזה , שמצליח להעביר את המסר בצורה ברורה, עניינית וממוקדת עבור קהל היעד המוגדר, יצליח להכניס אליו כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים ובסופו של דבר גם ישכנע אותם להשאיר פרטים במטרה להפוך אותם ללקוחות בפועל.

הצוות המקצועי שלנו ב wpxsite מתמחה בעיצוב ובבניית דפי נחיתה המבוססים על מערכת וורדפרס. לא חשוב במה את/ה עוסק/ת, דף הנחיתה שנקים עבורך יעוצב וייבנה בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלך!

רוצה שהמומחים שלנו יטפלו לך באתר?

מידע מקצועי נוסף שיכול לעניין אותך....

בסיס למיתוג עסקי – עשה וממש אל תעשה

מיתוג הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עסק, גדול או קטן, קמעונאי או B2B. אסטרטגיית מותג יעילה מעניקה לך יתרון משמעותי שגדל ככל שהשוק שבו נמצא העסק שלך תחרותי יותר. אבל מה זה “מיתוג”? איך מיתוג משפיע על עסק כמו שלך?

× יש לך שאלה?